Eigenschappen
Specificaties
Grundfos PM START drukregelaar, drukregeling, 2,2 bar, 200-240 V, met droogloopbeveiliging, automatische herstart, max. 10 bar werkdruk
Leveringsomvang
Grundfos PM START drukregelaar, drukregeling, 2,2 bar, 200-240 V, met droogloopbeveiliging
- Plug-and-play drukregeling voor pompen
- Met geïntegreerde droogloopbeveiliging en automatische herstart
- Schakelt in bij een druk onder 2,2 bar, schakelt uit via stroomcontrole
- 1,5 m netsnoer met geaarde stekker voor de stroomvoorziening
- Beschermingsklasse IP65, geschikt voor mediumtemperaturen tot 60 °C
- Maximale werkdruk van 10 bar
- 1 inch buitendraad voor in- en uitgangsaansluitingen
Algemene productbeschrijving Grundfos PM START drukregelaar
De Grundfos PM START is een compacte en betrouwbare drukregeleenheid voor het automatisch in- en uitschakelen van pompen. Met een vaste inschakeldruk van 1,5 of 2,2 bar (afhankelijk van het model) en geïntegreerde droogloopbeveiliging zorgt hij voor een veilige werking en beschermt hij de pomp tegen schade. De robuuste constructie en de automatische herstartfunctie garanderen een lange levensduur en hoge betrouwbaarheid.
Voordelen
De drukregeleenheid Grundfos PM START biedt talrijke voordelen, waardoor deze een ideale keuze is voor particuliere en commerciële watervoorzieningssystemen. De unit is kant-en-klaar en eenvoudig te installeren, wat de inbedrijfstelling aanzienlijk vergemakkelijkt. Dankzij beschermingsklasse IP65 is hij stofdicht en beschermd tegen waterstralen, wat hem bijzonder robuust en duurzaam maakt. Hij is geschikt voor mediumtemperaturen tot 60 °C en is daarmee veelzijdig inzetbaar, bijvoorbeeld in eengezinswoningen, vakantiehuizen of voor tuinirrigatie.
Een geïntegreerde terugslagklep voorkomt dat water terugstroomt in de pomp, wat de bedrijfszekerheid nog verder verhoogt. De gebruiksvriendelijke bedieningsinterface met LED-indicatoren maakt een eenvoudige bewaking van de bedrijfstoestand mogelijk. De indicatoren geven informatie over de bedrijfsstatus, mogelijke storingen en de gereedheid van de unit, wat een snelle foutdiagnose mogelijk maakt.
De droogloopbeveiliging is een belangrijk voordeel, omdat deze de pomp beschermt tegen schade als er geen water aanwezig is. De automatische herstartfunctie zorgt ervoor dat de pomp na een stroomstoring zonder handmatige tussenkomst weer in werking treedt. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een debiet van minimaal 1 l/min is de PM START geschikt voor een groot aantal toepassingen. Het compacte ontwerp en de mogelijkheid om de unit flexibel in het systeem te plaatsen, maken de installatie nog eenvoudiger.
Kant-en-klare drukregeling
Droogloopbeveiliging met automatische herstart
Vaste inschakeldruk van 1,5 of 2,2 bar (afhankelijk van het model)
Uitschakeling via stroomcontrole
Beschermingsklasse IP65 voor bescherming tegen stof en waterstralen
Geschikt voor mediumtemperaturen tot 60 °C
Geïntegreerde terugslagklep
Gebruiksvriendelijke bedieningsinterface met LED-indicatoren
Maximale werkdruk van 10 bar
Geschikt voor schoon water en regenwater